Asr-ı Saadet'e Yolculuk Forumlarına hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asr-ı Saadet'e Yolculuk Forumlarına hoşgeldiniz...

Asr-ı Saadet'e Yolculuk Ediyoruz

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Kendi Kalemimden
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 1:49 pm tarafından Sabo aga

» İLAHİLERİMİZ
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 8:36 am tarafından ADMİN

» Cehenemden-kurtulus-ve-Cennete-Giris
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 9:49 am tarafından ADMİN

» Hanımla iyi geçinmek
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 10:42 am tarafından ADMİN

» dini vidyollar
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 10:41 am tarafından ADMİN

» Namazda okunan Dua ve Sureler
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 6:51 am tarafından yusuf63

» 10 şey
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 2:20 pm tarafından ADMİN

» NE YAP NE YAPMA
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 9:07 am tarafından ADMİN

» Bir Annenin Kızına nasihatı
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 8:58 am tarafından ADMİN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
seda
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Vote_lcapBir Başka Güzeldir Okul Anıları Voting_barBir Başka Güzeldir Okul Anıları Vote_rcap 
ADMİN
Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Vote_lcapBir Başka Güzeldir Okul Anıları Voting_barBir Başka Güzeldir Okul Anıları Vote_rcap 
Sabo aga
yusuf63
terk_i diyar
*birgül*
hmz_27
real dogukan
Rasul Sevdalısı
sivaslı(embiya)
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Forum
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Çarş. Haz. 15, 2022 5:47 am tarihinde online oldu.

Bir Başka Güzeldir Okul Anıları

4 posters
YazarMesaj
real dogukan

Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Empty
MesajKonu: Bir Başka Güzeldir Okul Anıları   Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 11:52 pm

evet Bir Başka Güzeldir Okul Anıları okul anılarımızı doya doya paylaşabilrsiniz
ADMİN
Admin
Admin
ADMİN

MesajKonu: Geri: Bir Başka Güzeldir Okul Anıları   Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 7:55 am

ewet abi sınır yok doya doya paylaşın
http://asr-isaadet.yetkinforum.com
Sabo aga

MesajKonu: Geri: Bir Başka Güzeldir Okul Anıları   Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 3:03 pm

Evet ilk ben anlatiyim bir gun sinif arkadaslarim yani oglanlar dersden kaciyorlardi ben kacmiyordum sira arkadasim bana gel kacalim dedi ben kabul etmiyordum ama uzun suren isrardan sonra dersden kactim ve yeni ders bir hafta sonra idi bir hafta kecdi ders zamani geldi tabiki oyretmenimiz dersden kacan oyrrencilierin isimlerini yazmis bir kagita sakalmis cebinden cikartdi kagiti isimleri bir bir okudu ayaga kalktik ve bana bakti soyledi ben seni arkadaslarindan fagir (sessiz sakin) bilirdim sen bunlardan once kacmisin.
*birgül*

*birgül*

MesajKonu: Geri: Bir Başka Güzeldir Okul Anıları   Bir Başka Güzeldir Okul Anıları Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 6:48 pm

öncelikle konu için teşekkürler Smile Smile

birgün biz de toplu firar yapalım dedik.Kararı verdik okuldan kaçacağız 10 kişi.Ders vakti geldi biz gidiyoruz kapıdan çıktık tam gideceğiz hoca yakalamıştı Very Happy Very Happy paşa paşa geri döndük tabii Very Happy Very Happy

Bir Başka Güzeldir Okul Anıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GÜNÜN GÜZEL SÖZLERİ